Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Budětice 2012 - Velké Hydčice 1:0 (1:0)

30. 8. 2021

Začátek utkání patřil nám. V 8. minutě P. Miroš poslal do šance R. Melku, ten však sám na gólmana P. Svobodu (častěji hráč z pole) nevyzrál. V 20. minutě se Hydčice dostaly k slibnému přímému kopu, který i dobře zakončili. Domácí gólman J. Vinter ale předvedl slušný zákrok. V 26. minutě měli hosté ještě větší šanci, kdy šel útočník sám na gólmana, znovu se ale předvedl domácí gólman. 33. minuta rozhodla utkání. Přesněji samo se to nerozhodlo, rozhodla dorážka A. Krůse, který se prosadil až na druhý pokus. Každopádně Adam dává za FK další důležitou branku a snad mu střelecká forma vydrží. V 43. minutě měl vlekou příležitost budětický M. Miroš, hlavou ale bránu minul.

Do druhé půle jsme tentokrát nastoupili lépe než v minulých zápasech. Hra byla vyrovnaná a šance se střídaly na obou stranáh. Hosté měli další samostatný únik na gólmana a i tentokrát nás brankář J. Vinter podržel. Další střelecké pokusy hostů často končili vysoko nad bránou. My jsme naopak nastřelili břevno v 70. minutě R. Melkou a o pět minut později si dal další razítko na horní tyč M. Novotný. Další slibné šance jsme také promarnili, obzvláště ty velké R. Melky, M. Miroše a Z. Chmelíka. A tak jsme se do posledních minut museli bát o výsledek. Ke konci nám Hydčice slušně zatopily, ale těsné vedení jsme si už pohlídali.

Tohle byl, alespoň z mého pohledu, slabý výkon. V sobotu nám sice chybělo sedm hráčů, i přesto jsme měli zahrát lépe. Na druhou stranu, dobře jsme hráli ve Velharticích a odjeli bez bodů. Doře jsme hráli první půli v Plánici a odjeli bez bodů. Dnes to bylo slabší, ale máme tři body. To je prostě fotbal. A abychom udrželi krok s vedením tabulky, budeme muset získávat body i venku. V neděli hrajeme od 16h ve Svéradicích.

Fotky z utkání ZDE

 

Sestavy

 
FK Budětice 2012
J. Vinter (N) - M. Novotný , P. Miroš  , M. Bláha (C) , M. Miroš  , A. Krůs , Z. Frančík  , L. Fiala  , M. Štěch , M. Paroubek , R. Melka
L. Tykal, J. Pazdera, Z. Chmelík
 
TJ Tatran Velké Hydčice
P. Svoboda [-] - Z. Hejpetr [-] , R. Potužák [-] , J. Podzimek [-] , M. Kapusta [-] , Z. Prokopec [-] , L. Kropáček [-] , J. Jiřík [-] , J. Vichr [-] , M. Kropáček [-] , P. Veringer [-]
 
ŽK: 51. R. Melka , 62. M. Miroš .
 
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Abraham Josef - KORDA Václav (N), PASKER Ladislav (N).
 

Náhledy fotografií ze složky Budětice2012 - Tatran V. Hydčice (1:0)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář