FK Budětice 2012 - TJ Tatran Velké Hydčice 2:3 (0:1)

4. 10. 2022

Začíná se stávat pravidlem, že konce zápasu nám nevycházejí a ztrácíme lacině body nebo obdržíme hodně branek v posledních minutách. S Hrádkem jsme za posledních 25 minut dostali 4 branky a se Svéradicemi za posledních 30 minut dokonce 5 branek. Budiž, tyhle týmy proti nám nastoupili v posilněných sestavách. Ale jsou tady jiné zápasy, ve kterých jsme ztratili body o jeden gól, který padl vždy v posledních minutách. Konkrétně s Bolešinami v 86. na 1:2, s Měcholupy v 88. minutě na 0:1 a nyní s Hydčicemi dokonce v 90. minutě na 2:3. Tohle už nemůže být náhoda a jednoznačně souvisí s přípravou na zápas. Ale i koncentrací a fyzickými možnostmi našich hráčů v posledních minutách utkání. Pokud se nad tím hráči nezamyslí, čekají nás podobně hořké konce zápasů, jako byl ten v sobotu. A že to hodně bolí jsme po posledním utkání myslím všichni sakra pocítili. Je čas to změnit a chodit na tréninky. To platí pro všechny hráče, bez rozdílu. Jinak nás čeká hodně hořká dokopná!