Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Budětice 2012 - TJ Sokol Kolinec 2:1

25. 10. 2022

Začátek byl pro Budětice doslova hororový. Kolinec se natlačil na naši polovinu a my jsme se vysvobozovali pouze žalostnými odkopy, které končili vždy na rohu. A těch v prvních osmi minutách hosté kopali 6! Závěrem desáté minuty se ale hra postupně začala vyrovnávat a Budětice dokonce měly možnost M. Štěchem, jehož pohotové "bodlo" kolinecký gólman vytěsnil na roh. V 28. minutě přišla největší šance hostů, kterou budětický brankář J. Vinter parádně chytá. V 37. minutě pro změnu střelu L. Fialy tak trochu nepochopitelně vyhlavičkol hostům z brány náš J. Křiváček. No nic, stane se :-). V 42. minutě přišel roh Budětic, zřejmě nejsilnější zbraň posledních zápasů a zase se prosazuje J. Křiváček. 1:0.

Vedení jsme si užili jen 10 minut druhého poločasu. Po naší standardce se velká část zapomněla na polovině hostů a Kolinec po brejku vyrovnává P. Poledníkem. 1:1. V 65. minutě byli hosté opět blízko gólu, ale znovu je vychytal J. Vinter. V 71. minutě jsme se překvapivě dostali do vedení, po důrazu V. Hořejše 2:1 a to už i podrželi do konce.

Tohle vítězství bylo z těch šťastnějších. Hosté byli o něco lepším týmem, který má vysoký potenciál do dalších let. Na druhou stranu my jsme bojovali, párkrát měli smůlu a jednou se nepískala penalta, která se, podle mého názoru, pískat měla. Ale rozhodčí byl blízko, třeba to viděl lépe.

V pátek jedeme v 16.15 do Janovic k poslednímu utkání autobusem (v 16.30 na nábřeží v Sušici). Bude to opět velmi atraktivní zápas, protože jej hrajeme pod světly. O poločase nás dokonce čeká ohňostroj. Po zápase budeme spěchat na dokopnou. Je na co se těšit, tak si to ještě nepokazit výsledkově.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář