FK Budětice 2012 - TJ Nezamyslice 1:2 (0:1)

22. 9. 2020

Začátek zápasu patřil hostům a jen se štěstím jsme neprohrávali. Od 30. minuty se hra srovnala, ale v 45. minutě jsme nepohlídali J. Kubovce a prohrávali 0:1

Do druhé půle jsme vstoupili o poznání lépe, jenže přišla podobná situace jako v zápase s Hradešícemi. Dostali jsme gól v poslední minutě a v době „nádechu“ dostali ČK, po zbytečném faulu (tentokrát L. Fialy). Podobně „dobrý“ nápad měl i nezamyslický J. Kubovec v 60. minutě a po druhé ŽK šel rovněž ze hřiště a hrálo se deset na deset. Když se zdálo, že srovnáme, přišel direkt od hostů. Pět našich obránců nepohlídalo nájezd tří útočících hostů a po střele M. Věnečka to bylo 0:2. Těsně na to jsme snížili na 1:2 M. Novotným a potom už to byl tlak k vyrovnání. Chybělo kousek štěstí a přesnosti, jenže vyrovnání nepřišlo a jsme znovu bez bodů.

Tohle byl náš nejlepší poločas podzimu. Zároveň i poločas a zápas bez bodu. Odchod hráčů J. Sekyry a V. Hozmana je dost znát, ale to Budětice prostě nesmí porážet. Poprvé na domácím hřišti se připojily dvě nové posily, Víťa Dušek a Franta Podloucký.

Takže pojďme na Luby. V sobotu od 16.00 v Lubech.