FK Budětice 2012 - TJ Mochtín B 2:1 (1:1)

6. 9. 2022

Začátek zápasu jsme začali na polovině hostů, jenže první protiútok po naší levé straně zakončil přesně M Kapusta. 0:1. I ve zbytku poločasu jsme největší problémy měli na naší levé straně. My jsme naopak v ofenzivě dokázali tlačit na mochtínskou obranu a několikrát ji donutili k chybám. Tu největší jsme dokázali potrestat J. Tomasem v 19. minutě. 1:1. Zbytek poločasu se hrálo vyrovnané utkání.

Ani druhá půlka nepřinesla očekávaný tlak domácích, přesto jsme se dočkali. V 65. minutě se ve vápně prosadil nejlepší hráč tohoto zápasu J. Křiváček. 2:1. Dlouhých 25 minut jsme se ještě strachovali o výsledek, ale do větších šancí jsme hosty nepouštěli. Naopak úplný závěr kluci příkladně odmakali a díky tomu si tři body zasloužili.