Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Budětice 2012 - TJ Hartmanice 5:3 (4:0)

31. 5. 2022

Oba týmy nastoupily v nekompletních sestavách a čekal se vyrovnaný souboj. Místo toho přišla útočná smršť domácích, kdy po pěkných kombinacích vedli v 24. minutě už 4:0. Po střelách bodlem M. Štěcha z 8. minuty a V. Kordy z 10. minuty. Následně po pěkné akci po ose V. Korda - Z. Frančík zvyšoval na 3:0 Z. Frančík. V 24. minutě poslal Budětice do vedení 4:0 R. Melka. V 30. minutě mohl skóre navyšovat M. Štěch, ale neproměnil. Na 5:0 mohl rozhodnout R. Melka, ale v souboji sám na gólmana neuspěl.

Zápas se zdál po první půli rozhodnutý, ale nebyl. Hosté začali hrát po větru, domácí museli, kvůli zranění, prostřídat tři zkušené opory a zápas se začal otáčet. Nejdříve v 50. minutě šel sám na gólmana Touchu hartmanický D. Michálek, Toucha chytá. V 52. minutě se již hosté prosadili D. Michálkem, přesnou střelou k pravé tyči. 4:1. Na to domácí rychle reagovali. V 55. minutě šel znovu sám na gólmana R. Melka a znovu neproměnil. V 64. minutě už ale ano. 5:1. V 76. minutě šli domácí do deseti (předčasně do sprch musel L. Fiala) a to se ukázalo jako problém. Přesilovku hosté využili již v 77. minutě a dostali domácí pod velký tlak. V 85. minutě už to bylo 5:3, znovu po střele D. Michálka. Drama se ale nekonalo a tři body zůstaly doma.

Dnes jsme zahráli skvělou první půlku, takhle jsem nás v kombinacích dlouho hrát neviděl. Ovšem co se povedlo v první půli, se absolutně nepovedlo v té druhé. To byl spíš náš kolaps. Nicméně celkový dojem je hodně dobrý, máme další tři body a dali jsme soupeři pět branek. Tak jedeme dál. Za týden v neděli hrajeme v Hrádku a budeme chtít další body.

Sestavy

FK Budětice 2012

P. Toucha [-] - M. Miroš [-] , A. Krůs [-] , Z. Frančík [-] , M. Štěch [-] , M. Kripel [-] , L. Fiala [-] , R. Melka [-] , M. Paroubek [-] , D. Homolka [-] , M. Prášek [-]

TJ Sokol Hartmanice

J. Kolář [-] - D. Vlasák [-] - R. Matoušek [-] , J. Koryťák [-] , L. Červený [-] , A. Krátký [-] , J. Gerčák [-] , J. Hanzlík [-] , D. Michálek [-] , P. Tonner [-] , P. Sládek [-]

 

ŽK: 90. R. Melka , 90. M. Miroš - 42. P. Sládek , 58. D. Michálek . ČK: 76. L. Fiala .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář