FK Budětice 2012 - Tatran D. Ves - 1:2 (1:1)

12. 10. 2020

Utkání jsme začali lépe. V 4. minutě na půlce chyboval dlouhoveský obránce a tím dal šanci k brejku budětickému V. Kordovi. Ten gólmana zkušeně ukličkoval a poslal domácí do vedení. 1:0. Ovšem jen na chvíli. V 10. minutě to bylo 1:1, po brance P. Švece. V 25. minutě se dostal do příležitosti sám na gólmana hostující P. Trčan, gólman P. Toucha ale Budětice podržel. V 32. minutě se dobře na levé lajně uvolnil domácí D. Hlavin a orazítkoval břevno. Zbytek poločasu jsme byli o něco lepší a druhá ŽK dlouhoveského  P. Trčana z 39. minuty nám dala velkou šanci k prvnímu vítězství podzimu. Obzvláště po tom, co se na naši hru dalo koukat.

S tím vším jsme však naložili špatně. A to je spíš slabé slovo. Hosté totiž, ač v deseti, byli prvních patnáct minut druhého poločasu lepší a v 57. minutě toho dokázali využít. Po nešťastné teči domácího obránce se prosadil J. Dryk. 1:2. Od 60. minuty se Budětice probraly, ale jen částečně. Přišel náš tlak, ale také brejky hostů. A nebýt rychlonohého M. Krippela, který v rychlostních soubojích „smáznul“ obávaného P. Švece, mohli jsme prohrávat o víc než o jeden gól. Ke konci zápasu přišla do vápna hostů řada nadějných centrů. Bohužel tohle jsme měli řešit s mnohem větším důrazem a hladem po gólu. Zdá se, že snad ani body nechceme. Nic naplat, tahle sezóna se moc nedaří a otázka je, jestli vůbec bude pokračovat. Teď si dáme, díky nařízení vlády, minimálně 14 dní pauzu pro zápasy. Trénovat můžeme i nadále a budeme doufat, že si fotbal ještě letos zahrajeme.

Branky: 4. Korda Václav - 10. Švec Pavel, 57. Dryk Jakub

Rozhodčí: Bala Petr - Lojík Václav, Jedlička Pavel, ŽK 2:4, ČK 0:1 (39. Trčan Petr 2ŽK).

FK Budětice 2012: P. Toucha – J. Josefík, V. Dušek (72. L. Fiala), M. Kriepel, M. Štěch (ŽK), M. Paroubek, M. Miroš, V. Korda (72. Z. Chmelík), Z. Frančík (72. J. Vinter), D. Homolka (ŽK) (46. P. Miroš), D. Hlavin.

Tatran Dlouhá Ves: R. Hanzl – O. Goby, V. Příhoda, P. Šperl, P. Beránek, F. Blažek (ŽK) (46. J. Dryk), P. Švec (ŽK), M. Kulhánek (ŽK), M. Brabec, D. Klaus (46. Z. Kodýdek), P. Trčan (2 ŽK) (ČK 39)