Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Budětice 2012 - Dukla Janovice B - 2:1 (1:0)

1. 8. 2021

První mistrák jsme zvládli, ale byl to nervák až do konce. První branku vstřelil po rohovém kopu Z. Frančíka útočník M. Miroš. Celý poločas byl vyrovnaný. Do druhé půle znovu vstoupily lépe Budětice. V 53. minutě se opakovala situace z první půle. Znovu roh z pravé strany, znovu rozehrával Z. Frančík a znovu se trefil M. Miroš. Tentokrát to byl roh zahraný druhou variantou, ale rovněž úspěšný. V 70. minutě šel sám na brankáře budětický M. Novotný, svoji šanci však úspěšně nezakončil. Janovičtí měli v dalším průběhu více ze hry a v 78. minutě dokázali snížit, po nechtěném zákroku domácího hráče, který si dal vlastní branku. Hosté vycítili šanci a v podstatě se od té chvíle hrálo jen na půlce domácích. V 89. minutě vytáhl skvělý zákrok domácí gólman J. Vnter a díky i dalším zásahům v celém zápase byl nepochybně hráčem utkání. 

Využili jsme dnes šanci hokejově střídat. Naopak soupeř přijel v jedenácti a tuhle možnost neměl. O to víc smekám před janovickými. Dokázali bez střídání bojovat do poslední mnuty a že to bylo těsné vítězství, viděl asi každý. Buďme k sobě upřímní, v tomhle utkání jsme si moc šancí nevytvořili. O to víc mě těší efektivita ze standardních situací..

Za týden v neděli budeme chtít body z Velhartic. Podle všeho bychom již měli být kompletní. Za Budětice se dnes poprvé v mistráku představily nové akvizice - Viktor Hořejš, Adam Krůs a Lukáš Tykal. Ve Velharticích je ještě doplní nadějný útočník Milda Prášek. Po asi dvou týdnech by mohl být ve hře i Jirka Křiváček, který se léčí ze svalového zranění.

Sestavy

 
FK Budětice 2012
J. Vinter [-] - M. Novotný [-] , Z. Frančík [-] , M. Miroš [-] , M. Kripel [-] , P. Miroš [-] , J. Josefík [-] , M. Paroubek [-] , V. Horejš [-] , V. Korda [-] , L. Fiala [-]
A. Krůs, D. Homolka, L. Tykal
 
FK Dukla Janovice B
Š. Bilíček [-] - P. Kroupar [-] , R. Mandák [-] , J. Jansta [-] , A. Keřlík [-] , P. Šveňha [-] , A. Keřlík [-] , R. Holý [-] , P. Jelínek [-] , V. Keřlík [-] , T. Suk [-]
 
ŽK: 55. M. Miroš , 62. J. Josefík , 93. M. Paroubek - 32. P. Jelínek , 55. Š. Bilíček , 69. T. Suk , 87. V. Keřlík . ČK: 94. T. Suk .
 
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Stach Vladislav - TÖPFER Robert (N), KOLÁŘ Milan (N).

 

 

Náhledy fotografií ze složky Budětice 2012 - Janovice B (2:1)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář