FK Budětice 20102 - Svatobor Hrádek B 5:1 (3:1)

7. 10. 2021

Fotky z utkání

Soupeř přijel oslaben a od začátku to bylo na hřišti znát. Budětice začaly aktivně. Ve 2. minutě poprvé skóroval M. Paroubek, po rohu Z. Frančíka. V 6. minutě se, po přihrávce R. Melky, trefil V. Korda. V 16. minutě na 3:0 navyšoval M. Miroš a bylo v podstatě po zápase. Jenže po všech stránkách, skončil i velký nápor Budětic, bojovnost i atraktivita zápasu, který upadl do podprůměru. Hosté si žádnou šanci nevypracovali, ale přece jen se v 43. minutě dostali k volnému, přímému kopu a ten zkušený L. Kutil dokázal proměnit. 3:1.

Druhá půle navázala na tu první. Později ale domácí začali tempo stupňovat, vytvářeli si šance a jednu za druhou i zahazovali. V 60. minutě se poprvé v dresu Budětic prosadil hlavou V. Horejš (předtím ale dvakrát hlavou minul) a v 65. minutě rovněž poprvé v dresu Budětic J. Křiváček. 5:1. V 78. minutě tvrdě fauloval hrádecký M. Adamec V. Kordu a to způsobilo zbytečnou roztržku na hřišti. Po druhé žluté musel pod sprchy D. Homolka a zápas už se jen dohrával.

Dnes jsme měli dobrý začátek, po té jsme prostřídali více hráčů a to se na naší hře projevilo. Abychom mohli být spokojení, měli jsme s oslabeným soupeřem vyhrát 7:0. Na druhou stranu už jsem zažil i prohru v podobné situaci. Bodově jsme bohužel stále blízko spodní části tabulky a musíme bodovat i v dalších zápasech.

rozhodčí: I. Petličarovský

diváků: 100

STŘELCI: 2. Paroubek Marek, 6. Korda Václav, 16. Miroš Martin, 60. Horejš Viktor, 65. Křiváček Jiří 43. Kutil Libor