Budětice 2012 - Dlouhá Ves - 3:2 (1:0)

18. 7. 2021

Proti Dlouhé Vsi to byl poslední připravený zápas před začátkem sezony. Hostům jsme chtěli vrátit podzimní porážku a to se podařilo, i když víme, že Dlouhé Vsi chybělo více hráčů. Prví poločas patřil nám a vyhráli jsme jej 1:0, po trefě útočníka Mildy Práška, naší nové akvizice.

Ve druhém poločase navýšil na 2:0 R. Melka. Hosté však reagovali téměř okamžitě a snížili na 2:1. Deset minut před koncem zvyšoval na 3:1, po individuální akci, znovu R. Melka. Domácí na konci ještě korigovali na 2:3 a snažili se i vyrovnat, to již ale nestihli.

Zápas dnes skvěle sedl budětickému stoperovi M. Krippelovi. V dresu Budětic se kromě zmiňovaného Mildy Práška představili Jirka Křiváček, Viktor Horejš, Lukáš Tesař a na tribuně byl, po pátečním svalovém zranění, Adam Krůs. Všechny nové posily brzy představíme i na fotkách. Jsme za ně hrozně rádi a přejeme si, aby se jim v našem týmu dařilo.

Příští týden hrajeme první mistrovské utkání, doma od 16.00 s Janovicemi. Přijďte nás podpořit.