Budětice 2012 - Střelské Hoštice 3:5

22. 7. 2018

Nazval bych to úvodem blbejch snů. Již v 7. minutě jsme totiž prohrávali 0:3. V 18. minutě dokonce 0:4. V tu chvíli to bylo na ručník. Od 20. minuty jsme se konečně probudili a hrál se vyrovnaný fotbal.

Do druhé půle jsme nastoupili s obměněnu sestavou a také s větrem v zádech a po většinu půle jsme byli lepším týmem. Jako první odmítl korekci výsledku J. Sekyra (i přes to nejbojovnější hráč Budětic), ze dvou metrů přestřelil prázdnou bránu. Následně ale D. Hlavin prošel po levé straně a našel před odkrytou bránou M. Novotného. 1:4. I v dalších minutách jsme měli navrch a také skóre upravovali. Nejdříve R. Melka. 2.4. Po té přišla lepší pasáž hostů. 2:5. A následně J. Sekyra snížil na 3:5. Na konci ještě mohl skórovat M. Novotný, jenže zpracováni míče nebylo úplně nejrychlejší. I tak tenhle útočník byl dnes hodně vidět. Soupeř byl v tomto utkání lepší a až na dva zbytečně dohrané souboje (na obou stranách) se myslím hrál korektní zápas. A tím doufám, že spolu na jaře znovu změříme síly.