Budětice 2012 - FK Svéradice 3:4 (2:2)

9. 8. 2018

Již v 9. minutě mohly Budětice vést 2:0, po dvou šancích, kdy při druhé se neprosadil V. Korda. V 12.minutě šly do vedení Svéradice, po nedůslednosti na pravé straně obrany, kdy R. Melka nechal vyniknout svého protivníka. 0:1. Na 1:1 srovnal o dvě minuty později P. Janečka. V 21. minutě byl ve velké příležitosti R. Melka, brankář Svéradic byl úspěšnější. V V 31. minutě šli do vedení hosté, po nedůslednosti na levé obraně Budětic. V 33. minutě šel sám na brankáře P. Janečka a znovu byl úspěšnější gólman hostů. V 37. minutě netrefil hlavou, po rohu, zcela odkrytou branku hostů M. Paroubek. V 44. minutě opět ve velké šanci domácí, tentokrát J. Sekyra, ovšem znovu bez gólu. V 45. minutě přece jen domácí srovnali R. Melkou. 2:2.

Poločas mohl být v klidu min. 3:0 pro domácí, kteří hráli po většinu poločasu na polovině Svéradic. Ovšem skóre bylo jiné.

Do druhé půlky domácí prostřídali hned na několika postech, což bylo na hře znát. Svéradičtí se ještě prosadili dvakrát, v 50. a v 53. minutě. Na 3:4 v 62. minutě snižoval J. Sekyra.

V sobotu nás čeká první mistrák a pokud chceme uspět proti silnému soupeři z Měcholup, budeme muset hodně přidat. Tenhle zápas se odehrál spíše v tréninkovém tempu.