Budětice 2012 - Sokol Chudenice 1:5 (0.3)

29. 10. 2017

Hosté šli do vedení ve druhé minutě. Po levé straně J. Soupír snadno prošel přes budětického obránce L. Fialu, odcentroval na M. Ježka, který se prosadil přes obránce M. Paroubka. 0-1.  Chudenický M. Ježek mohl následně skóre navyšovat, pohotovým zákrokem se předvedl budětický brankář P. Toucha. V 9. minutě byli domácí opět nepřesní v obraně, chudenický útočník v šanci přeloboval brankáře a domácí obránce J. Josefík již v těžké pozici nedokázal vykopnout míč mimo tyče a dal si vlastní branku. 0-2. V 16 minutě se znovu do velké šance dostaly Chudenice, gólu zabránil brankář P. Toucha. V 27. minutě se po samostatném úniku prosadil budětický P. Janečka (nejnebezpečnější hráč domácích), zakončil však nad. V 31. minutě domácí V. Korda fauloval před svým PÚ a za to Budětice z trestného kopu potrestal J. Soupír. 0-3. V 37. minutě chybuje stoper Budětic V. Korda špatnou rozehrávkou od vlastní brány. Chudenického útočníka však nadvakrát skvěle vychytal P. Toucha.

Druhý poločas měl být, vzhledem k silnému větru, výhodou pro domácí, stejně jako byl v prvním poločase výhodou pro hosty. To se ale příliš neprojevilo. V 53. minutě znovu v šanci byli hosté, po chybě obránce M. Paroubka chytil nebezpečnou střelu brankář P. Toucha. V 55. minutě se prosadili i domácí. Po samostatném průniku P. Janečky zakončoval J. Sekyra. 1-3. V 62. minutě domácí fanoušky rozesmutnil J. Soupír, opět po akci na levé straně. 1-4. V následujících minutách měli poprvé více ze hry domácí. V 63. minutě se vykartoval chudenický M. Kraus. Budětice si však dlouho přesilovku neužily. O minutu později musel předčasně do sprch i domácí L. Fiala, rovněž po druhé ŽK. V 77. minutě se po rohu Z. Frančíka prosadil P. Janečka, jeho střelu však skvělým zákrokem likvidoval chudenický brankář M. Lucák. V 88. minutě hosté znovu udeřili. Po pravé straně si L. Zoubek pohrál s obráncem M. Paroubkem a suverénně zavěsil 1-5. Totální zmar domácí završili druhou ČK, po zákroku stopera V. Kordy.

Dnes nás soupeř přehrál rozdílem třídy, stejně jako naposledy Malý Bor. Byli jsme horší ve všem. Naše souhra vypadá jako bychom spolu hráli týden. Naše obrana v současné době není pro soupeři žádnou překážkou, spíš naopak. Rozdíl v tabulce se zvětšuje. Pokud jsme před tímto zápasem pravdy byli ve velmi nekomfortním postavení v tabulce, tak teď jsme již v krizové situaci. Poslední šanci s tím něco udělat budeme mít v sobotu v Bolešinech.

Náhledy fotografií ze složky Budětice2012 - Chudenice (1:5)