Budětice 2012 - Malý Bor 0:4 (0:1)

17. 10. 2017

Začátek patřil jednoznačně domácím, kteří v první minutě kopali dva přímé kopy po sobě. Oba z nadějných pozic, oba nevyužili D. Hlavin a L. Fiala. Ve 3. minutě měli domácí další šanci. P. Janečku však vychytal vysoký gólman hostů D. Petržílka.V 20. minutě domácí dokonce dali branku. Sice neuznanou pro ofsajd, ale i tak se nezdálo, že by mohli ztratit kontrolu nad vývojem zápasu. To se ovšem právě od 20. minuty stalo. V 40. minutě byly Budětice poprvé v obraně nedůslední. Gólman J. Vinter vyrazil střelu jen před sebe a nikým nekrytý D. Sládek pohodlně skóroval. 0:1.

Druhý poločas byl v podání domácích ještě o dva levly horší. Maloborští v 53. a v 63. miunutě zcela strhli vývoj utkání ve svůj prospěch. Opět po nedůrazu v obraně Budětic. Domácí místo snahy o korekci výsledku zbytek zápasu nepochopitelně vypustili a z penalty si nechali dát čtvrtý gól.

Dnešním problémem není ani tolik vysoká prohra na domácím hřišti, ale především předvedená hra. S takovým výkonem by s námi neměl problém ani průměrný tým ze čtvrté třídy. Ano, až tak hrozné to bylo. Pokud hráči nezlepší svůj přístup ke hře, budeme i dál prohrávat a to může mít již nevratné následky. Snad se nad tím všichni zamyslí a přivezeme ze Sušice body.