Budětice 2012 - Sušice B 3:5 (1:2)

11. 9. 2016

Pokud jsme v předchozích zápasech, ač s minimem zisku bodů, hráli na naše možnosti poměrně dobrý fotbal, dnes tomu bylo naopak. V prvním poločase jsme dokázali soupeře ohrozit pouze při standardních situacích. Výkon poloviny hráčů byl naprosto tristní. Jediným pozitivem bylo naše vedení. Po autovém vhazování R. Melky se ve skrumáži prosadil M. Novotný. Po té hosté ze Sušice první poločas ovládli a otočili na 2:1.

Druhý poločas pro nás začal nadějně, po střele D. Chmelíka bylo srovnáno. 2:2. V 50. minutě došlo ke klíčovému okamžiku utkání. Sušický brankář D. Konečný zastavil nedovoleně útočníka M. Novotného a byl vyloučen. Z následného přímého kopu se trefil budětický V. Korda a tím domácí zápas dokonale otočili na 3:2. V tu chvíli se zdálo, že je zápas rozhodnutý. Domácí vedli a hosté šli do deseti. Ovšem co se dělo záhy je snad lepší, z našeho pohledu, dlouze nekomentovat. Chyby v obraně, jaké jsme dnes předvedly, byly neuvěřitelné. Po nich hosté snadno skórovali a během sedmi minut dokázali zápas znovu otočit na 5:3 (mimochodem trefy nestárnoucího Pavla Hubáčka stojí za uznání). Tyhle chyby sice byly hrozné a evidentně nám zápas prohrály, ale i tak jsme dnes byli horším týmem. Soupeř byl všude rychlejší, důraznější a také nebezpečnější. Další týden, na hřišti v Hartmanicích, tohle musíme nahradit lepším výsledkem a hlavně úplně jiným výkonem!

Sestava Budětic: Toucha – Paroubek (Josefík), Sekyra, Švehla, Fiala – Krippel, Korda (Chmelík Z.), Janečka – Novotný, Chmelík D. (Tušinovský)

ŽK: 2:0 (Fiala Luboš, Švehla František)