Budětice 2012 - Malý Bor 1929 2:1 (2:0)

9. 10. 2016

První poločas byl v režii domácích. Již v 7. minutě se po autovém vhazování prosadil ve vápně F. Švehla. V 31. minutě domácí navyšovali již na dva nula, z přímočaré akce po ose V.Korda, R.Melka a P. Janečka. Budětice ještě dvě velké šance neproměnily i tak byl náskok 2:0 slibným pro druhý poločas. V tom se hra již vyrovnala a od 70. minuty začal sílit tlak hostů, který vedl ke korekci skóre. Střelou o tyč se v 74. minutě prosadil maloborský V. Melka. Konec zápasu se hrál z větší části na polovině domácích. Akce hostů však většinou končili před hranicí velkého vápna a zápas tak skončil zaslouženou výhrou Budětic. Hosté se v zápase příliš do zakončení nedostávali, a pokud se již nějaký náznak šance objevil, řešil je skvělými výběhy budětický gólman J. Vinter. Závěr zápasu nabídl již jen dva běžecké souboje hostujících útočníků s budětickým J. Sekyrou, které suverénní stoper uměl vyřešit. Oboustranně lze toto utkání hodnotit jako divácky atraktivní, navíc podpořené skvělou návštěvou 150 diváků!

Zveme tak fanoušky na další zajímavý zápas, příští týden v sobotu, znovu na domácím hřišti. Soupeřem nám bude dosud neporažená Vrhaveč, zatím jasný lídr soutěže. Pokusíme se favorita něčím překvapit a obrat jej o body, přijďte nás podpořit.

FK BUDĚTICE 2012 - SK MALÝ BOR 1929  2:1 (2:0)

Branky: 7. Švehla František, 31. Janečka Petr - 74. Melka Vojtěch

Rozhodčí: Abraham Josef, 150 diváků, ŽK 1:2.