Budětice 2012 - Bolešiny 1:3

29. 8. 2016

Hosté z Bolešin od prvních minut prokazovali svoji kvalitu. Do vedení se dostali již ve 3. minutě, po rohovém kopu. Při něm budětický Z. Frančík nechal vyniknout hostujícího A. Martínka. Ten hlavou, osamocen na malém vápně, nedal domácímu gólmanovi šanci. 0:1. V 18. minutě prošel, nejnebezpečnější hráč hostů P. Hodl, celkem jednoduše přes obránce Budětic M. Paroubka a s přehledem i zakončil. 0:2. Domácí se v prvním poločase dostali pouze do jedné velké šance, po autovém vhazování, kterou ovšem nepochopitelně zahodili. Začátek druhého poločasu znovu patřil hostům. V 50. minutě vyběhl ze středu pole bolešinský J. Šmolc. Domácí D. Homolka tento náběh nezachytil a hosté navyšovali na 0:3. V 60. minutě, po autovém vhazování a následné skrumáži v pokutovém území hostů, se dokázal prosadit domácí P. Janečka. 1:3. Tentýž hráč měl ke konci zápasu šanci skóre alespoň korigovat (podobně jako při rohu budětický stoper V. Hozman). Jenže to bychom asi chtěli příliš. Na Bolešiny jsme dnes neměli. Pokud nám předchozí soupeř z Hradešic dal trochu prostoru zápas alespoň zdramatizovat, tak Bolešiny určitě ne. Za týden nás čeká další těžké utkání v Lubech. O body budeme bojovat opět v dosti nekompletní sestavě. Třeba to bude naše výhoda.