V. Hydčice - Budětice 2012 0:4 (0:2)

6. 9. 2015

Domácí nastoupili k utkání jen v deseti, navíc se ke konci prvního poločasu nechal hloupě vyloučit domácí M. Hlaváč, po dvou žlutých kartách za vulgarismy směrem k rozhodčímu. Jako první se za Budětice trefil V. Hozman (první střelecký zápis Vaška v dresu Budětic). V 10. minutě se v PÚ prosadil D. Homolka, jehož střelu brankář domácích vyrazil jen před sebe a útočník hostů dorážel do odkryté branky. 0:1. V dalších minutách byl obraz hry naprosto monotónní. Budětice dobývaly pokutové území domácích. Ti vytvořili poměrně účinný, šestičlenný obraný blok a spoléhali pouze na brejky. Ty se však příliš nekonaly. Ale hosté byli v následujících minutách ve slibných příležitostech nepřesní, šance měli P. Janečka, R. Melka, Z. Frančík a D. Chmelík. Navýšení skóre přišlo až v 45. minutě, kdy se prosadil Budětický útočník P. Janečka.

Do druhého poločasu domaci nastoupili znovu oslabeni o dalšího zraněného hráče. Zápas se tak pomalu stával fraškou, která měla skončit velkým debaklem domácích. Ten začal již v 53. minutě. R. Melka, který rozehrál nacvičený signál z rohu. Na ten si dobře naskočil V. Korda. Tím zaměstnal domácí obránce i brankáře a míč zaplul do branky nikým netečován. Krátce na to se na pravé straně uvolnil P. Janečka, přesně našel F. Švehlu a ten hlavou umístil míč perfektně. 0:4. V dalších minutách se domácím náhle "zranili" další hráči a v šesti už pokračovat nemohli. Zápas byl předčasně ukončen, vstupné na divácích bylo vybráno, domácí si debakl neodnesli,........."hurá, celé to dobře dopadlo".

Tým FK Budětice pojí k týmu V. Hydčic velmi přátelské pouto, proto se oprostíme od dalšího komentáře k tomu, jak bylo toto utkání ukončeno. Považujeme však tento způsob za více než nešťastný! Tohle je první vítězství Budětic, ze kterého se nikdo příliš neradoval.

Branky: 10. min. Hozman Václav, 45. min. Janečka Petr, 53. min. Melka Roman, 56. min. Švehla František

Rozhodčí: Stach Vladislav ; ŽK 3:2; ČK 0:1 (37. Hlaváč M.- druhé napomenutí v průběhu utkání)

Jednotlivá hodnocení hráčů opět vynechám, nebylo by z pohledu vývoje utkání přesné. Dobře znovu zahrála naše obrana, příjemně překvapil výkon P. Pařízka.