Budětice 2012 - Sušice C 3:2 (1:0)

26. 7. 2014

Začátek zápasu byl poměrně pohledný. Technický fotbal a šance na obou stranách musely diváky bavit. Jako první šly do vedení domácí Budětice, po přesné střele D. Chmelíka, který se v dresu Budětic objevil poprvé a nevedl si vůbec špatně.

Od druhé poloviny první půle se hra nesmyslně přiostřila a vzájemné rozepře byly až za hranicí únosnosti. Větší díl viny na těchto trapných momentech nesli nepochybně domácí hráči.

Do druhého poločasu obě strany tak trochu zchladily horké hlavy a začal se konečně hrát fotbal. A dokonce pohledný fotbal. Více šancí si vypracovali domácí. Ve stoprocentní šanci se ocitl osamocený R. Melka, trefil však jen sušického gólmana. A platilo, nedáš, dostaneš. Z následujícího protiútoku předvedli sušičtí přesnou kombinaci, ve které dokázali ve dvou jednoduše přehrát domácí čtyřčlennou obranu. 1:1

V dalších minutách se, v útočné fázi, dobře prezentovali R. Melka a D. Homolka a hosté jen se štěstím neinkasovali. Po přímém kopu V. Kordy se ale již skóre měnilo. Tečovanou střelou domácího stopera šly Budětice do vedení. Krátce nato rozehrál chytře přímý kop L. Fiala na J. Tušinovského, z jehož přihrávky snadno skóroval R. Melka

Těsně před koncem zápasu hosté ještě dokázali korigovat na 3:2, z rohového kopu. Vítězství Budětic bylo zasloužené. Za nepochopitelné a nesmyslné excesy v prvním poločase se však musíme všem omluvit. Doufejme, že se nic podobného již nebude opakovat, takhle se Budětice prezentovat nesmí!!! Podobné, ostudné situace nám již naši věrní fanoušci nemusí tolerovat. Mějme to všichni na paměti!

V dresu hostů byl nejnebezpečnější hráč s číslem 99 a také nám velmi dobře známý Víťa Dušek, který sympatickým výkonem mile překvapil

Náhledy fotografií ze složky Příprava: Budětice - Sušice (3:2)