Budětice 2012 - TJ Mochtín B 2:1

27. 3. 2024

V podstatě celý zápas byl v naší režii, alespoň co se držení míče a šancí týče. V 16. minutě se opakovala situace z podzimu, kdy se v PÚ střetl náš M. Bláha a mochtínský J. Pretzelmayer. Penaltový zákrok byl na hranici vápna, ale rozhodčí se rozhodl pro PK a ten J. Pretzelmayer proměnil. 0:1. V tu chvíli šli na hřiště dva naši vysocí útočníci a šance na naší straně začaly přibývat. Po jedné z akcí V. Hořejše s J. Tomase se Honza objevil sám před prázdnou bránou hostů a pohodlně skóroval.

Ve druhé půli jsme šli výkonem nahoru. V podstatě se hrálo na půli hostů a opět jsme zahazovali šance jak na běžícím pásu. Vysvobození přinesla až přesná trefa R. Melky z předposlední minuty. 2:1.

Za týden jedeme do Rudy. Tady se nám již soupeře podařilo překvapit. Nicméně Ruda je první a jako favorit sem rozhodně nejedeme. Možná o to lépe.