TJ Sušice B - FK Budětice 2012 6:0 (3:0)

9. 4. 2019

Na zápas se Sušící jsme se těšili. Měli jsme za sebou vítězný zápas se Strážovem a patrně si hráči mysleli, že Sušice nám dá body na stříbrném podnose. Alespoň tak vypadala první půlka. Obrana vlastně neexistovala, obránci si dávali branky sami.

Ve druhém poločase se sice Budětice dostaly do hry, jenže konečný direkt na 4:0 (v 49. minutě po chybě stopera) přišel poměrně nečekaně a fakticky zápas definitivně ukončil. Po té hosté znovu mírně přitlačili domácí na jejich polovinu, ale bez gólového efektu a znovu se spoustou zkažených přihrávek, především těch finálních. V 65. minutě se po šanci Budětic balón proběhl po brankové čáře. Následně domácí brankář pěkným zákrokem vytěsnil střelu budětického záložníka. Ostatní střelecké pokusy Budětic byly hodně mimo bránu. Zbytek zápasu si domácí zkušeně pohlídali, navíc ještě navyšovali a to i brankou v posledních vteřinách.

Měli jsme obavy z umělky, na kterou nejsme zvyklí. Ale že to dopadne takhle, to je na zamyšlení. Na počet střel směrem k bráně domácích jsme dost možná vyhráli. Nicméně na počet střel mezi tyče jsme prohráli o dvě třídy. Tenhle výsledek je možná jeden z nejhorších, pokud ne vůbec nejhorší, za naši sedmiletou historii. Víc to hodnotit nechci, ale doufám, že si tenhle kolaps budou hráči dlouho pamatovat.

Náhledy fotografií ze složky Sušice - Budětice2012 (6:0)