FK Budětice 2012 - TJ Luby B 5:1 (3:0)

15. 4. 2019

Jestliže Budětice měly v předchozích utkáních začátky hrůzy, teď to byl začátek snů. V 1. minutě se po ose J. Sekyra a R. Melka prosadil druhý jmenovaný, když obešel i brankáře a poslal domácí do vedení. 1:0. Druhý gól Budětic padl po rohovém kopu, při kterém se na zadní tyči trefil J. Sekyra. Třetí branka padla po individuální akci J. Josefíka, na jejímž konci byl zakončující M. Miroš, který se dočkal první branky v dresu Budětic. 3:0

Ve druhém poločase Budětice navyšovaly z penalty D. Hlavinem na 4:0 a v 53. minutě se po druhé v utkání prosadil J. Sekyra. 5:0. Ve zbytku zápasu už nebylo o co hrát, domácí polevili a pokazili svému gólmanovi čisté konto. V 85. minutě hosté snížili na konečných 5:1.

Příští týden hrajeme v Železné Rudě, která doma umí zahrát a kde jsme minulou sezónu o gól prohráli. Pojeďte s námi autobusem na parádní výlet na Šumavu.  Bus odjíždí v 15.20 z Rabí, v 15.30 z budětského náměstí a v 15.45 ze Sušice.

Náhledy fotografií ze složky Budětice2012 - LubyB (5:1)