FK Budětice 2012 - Střelské Hoštice 0:4

19. 3. 2019

Po dvou „lehčích“ utkáních jsme si potřebovali trochu sednout na zadek. A sedli jsme si. Od Sřelských Hoštic jsme dostali čtyřku a po výkonu v první půli buďme rádi za to. Silný vítr tomu sice trochu napomohl, ale dost výmluv. Soupeř byl dobrý, především individuálně na pěti postech a to stačilo.

Hosté otevřeli skóre již v 5. minutě. V 10. minutě jsme mohli vyrovnat, střelu R. Melky golman Petržílka vyráží. V 25. minutě nestíhal budětický P. Miroš útočníka hostů, který se vzápětí nemýlil. 0:2. O 10. minut později to bylo již 0.3.

V druhé půlce, stejně jako v minulém roce, se hra otočila nebo přesněji řečeno alespoň vyrovnala. Jenže v zahazování šanci jsme byli mistři.

V 60. minutě jsme měli největší šanci, kdy V. Hozman šel sám na gólmana, ale neprosadil se. V podobné pozici se následně ocitl i M. Miroš a i jeho hoštický brankář vychytal. V 65. minutě hosté parádně trefili VPK k levé tyči. 0.4

V 80. minutě jsme branku vstřelili, jenže byla z ofsajdu. Další šance jsme měli především my, v 83. V. Hozman, v 85. M. Štěch a P. Miroš, jenže se svými šancemi jsme nenaložili nejlépe a nevstřelili tentokrát ani jednu branku.

Dnešní zápas hodnotím jako skvělou průpravu, ukázalo se, kam a kdo na první mistrák patří. Každopádně za týden v derby na Malém Boru se uvidí, jestli tohle hřiště konečně dobijeme.

Náhledy fotografií ze složky Příprava - Střelské Hoštice (0:4)