Tatran Dlouhá Ves - Budětice 2012 3:0 (2:0)

29. 4. 2018

STŘELCI: 24. Hubený Jan, 40. Blažek František, 63. Švajka Petr

Dlouhá Ves , 110 diváků | Rozhodčí: Šmrha Miroslav

První branka zápasu z 24. minuty padla po pasáži, která patřila hostům (dvě šance Budětic byly 100%). Před PÚ hostů fauloval budětický L. Fiala. Domácí J. Hubený zahrál přímý kop tak, že prošel před malým vápnem. V tu chvíli většina bránících hráčů zůstala stát na hranici vápna a míč po teči doputoval do branky. I v dalších minutách to byl minimálně vyrovnaný fotbal. Po standardce Budětic se však z následného protiútoku radovali opět domácí. Konkrétně po trefě F. Blažka ve čtyřicáté minutě, který využil chybu budětického stopera V. Hozmana.

Druhou půlku domácí poměrně zkušeně kouskovali hru a v podstatě Budětice nepouštěli do šancí. Naopak v 63. minutě navýšili P. Švajkou na 3:0, po nedorozumění obránců Budětic V. Hozmana a J. Josefíka. Další šanci domácích navíc pokryl J. Vinter.

Dnes jsme alespoň z pohledu druhého poločasu, zahráli nejhorší zápas jara. V obraně jsme celý zápas doslova hořeli a ve druhé půli, ač se třemi útočníky, jsme hráli prakticky bez útoku. Minimálně z pohledu počtu šancí. Takhle se o záchranu nebojuje! Naše mizérie z venkovních zápasů pokračuje. V sobotu nás doma čeká lídr tabulky, který tuto sobotu nadělil Hartmanicím 17 gólů. Nečeká nás nic lehkého, ale ani nic nepřekonatelného. Ideální šance ukázat, že fotbal umíme.