Budětice 2012 - Velký Bor 4:4 (3:1)

1. 3. 2015

Budětice vzaly první přípravný zápas vážně a od prvních minut nasadily svižné tempo. Hosty přitlačily na jejich polovinu a dostávaly se často k zakončení. V 5. minutě L. Fiala překvapil ze střední vzdálenosti, přesnou střelou, gólmana hostů. 1-0. V následujících minutách domácí předvedly několik velmi pohledných a efektivních kombinací a brzy vedly 3-0. V závěru poločasu hosté korigovali na 3-1 povedenou trefou do horního rohu branky P. Touchy. Jedinou střelou hostů za celý první poločas!

Do toho druhého domácí obměnili sestavu. Někteří střídající na svých postech příjemně překvapili, někteří však zcela zklamali a budou tak mít prostor na „reparát„ v následcích dvou přípravných zápasech. Každopádně hosté vycítili šanci na obrat, který se jim dokonale vydařil. Obzvláště hostující P. Kodýdek dokázal domácí obraně hodně „motat“ hlavu a výrazně pomohl ke změně skóre. I díky dvěma PK, mimochodem za naprosto zbytečné fauly (obě proměnil se štěstím :-) R. Hoda) hosté otočili výsledek na 3-4. To domácí probudilo. Brankář hostů však dvakrát skvěle vychytal šance domácích. Neuspěl ani P. Jasnečka v šanci sám na brankáře. Pět minut před koncem ale brankář hostů konečně kapituloval. M. Krippel po pravé straně unikl velkoborské obraně a předložil M. Novotnému „tutovku“ 4-4.

Kromě krátkého úseku v polovině prvního poločasu se utkání odehrálo korektně a ke spokojenosti obou mužstev. Na přípravný zápas se přišlo podívat slušné množství diváků, které tímto zveme na další přípravné utkání do Nezamyslic – 7.3. od 14.00.