Budětice 2012 - Nalžovské Hory 3:0 (2:0)

16. 3. 2015

Poslední přípravu sehrály Buidětice proti týmu, který minulý rok sestoupil ze III. třídy a dle podzimních výsledků a postavení v tabulce IV. třídy bude mít zřejmě ambice se do této soutěže vrátit.

V prvním poločase za Budětice skórovali P.Janečka a R. Melka. I hosté se dostali do dvou nebezpečných šancí, které proměnit nedokázali. Ve druhém poločase domácí až příliš ubrali na tempu a Nalžovky hru vyrovnaly a dokonce i nastřelily tyč domácí branky. Na druhé straně se do několika stoprocentních šancí dostal P. Janečka, ani jednu však neproměnil.Tečku za utkáním udělal R. Melka, který navýšil na 3:0.

Soupeř z Nalžovských Hor se prezentoval velmi dobrým dojmem. To ale není omluva pro náš nepřesvědčivý výkon. Především záloha dnes nepracovala vůbec dobře a pokud cheme uspět v utkání s Železnou Rudou, budeme muset zařadit vyšší rychlostní stupeň.