Hradešice B - Budětice 2012: 2 : 2

29. 7. 2013

Zápas se odehrál v neděli odpoledne, za extrémně vysoké teploty. To ale na předvedené hře znát nebylo. Utkání bylo v zásadě vyrovnané, na šance ale jasně zvítězily Budětice.

První gól zápasu vstřelil budětický R.Melka. Vyrovnání přišlo vzápětí, po chybě budětického stopera. Do jednobrankového vedení poslal hradešické jejich nejlepší hráč F. Šašek, umístěnou střelou k tyči. Vzápětí neproměnily 100% šance Budětice, takže poločas 2-1

Ani na druhých 45 minut se bohužel neochladilo . I přesto bylo vidět na obou stranách několik pohledných akcí.  Budětičtí své šance dále zahazovali a tak přišlo vysvobození a spravedlivá remíza až těsné před koncem. Nekompromisně skóroval opět R. Melka, po akci V. Kordy a P.Janečky.

Naše obrana znovu potvrdila, že má ještě hodně práce před sebou, většinu zápasu sice působila kompaktně, ale výpadků bylo opět příliš. V útočné fázi jsme předvedli několik velmi pohledných akcí, ve středu zálohy se však několikrát během zápasu objevily skulinky. Záloze příliš nepomohl ani útok, ten byl sice hodně nebezpečný (a to je samozřejmě dobře), ale možná až příliš vysunutý.