Budětice 2012 - H. M. Boží 8:0 (3:0)

22. 9. 2013

Budětice konečně předvedly svým divákům, na domácím hřišti v Rabí, gólové radovánky. Začátek ale očekávání nenaplnil, hosté dokázali vzdorovat do 23. minuty. Při vší úctě k soupeři z M. H. Boží, ale o výsledku mělo být rozhodnuto dříve. V 23 a 30. minutě se trefil zkušený J. Tušinovský, čímž dodal domácím patřičné uklidnění a zahájil tak gólové hody. Minutu před koncem poločasu uzemnil hosty M. Štěch, gólem na 3-0. Mimochodem prvním gólem Martina v dresu Budětic :-)

Druhý poločas měl být poločasem o navyšování skóre. A také byl. V 54. minutě hosty „načal“ P. Janečka, tečí, po střele R. Melky. 4 – 0. Horákům pěkně motal hlavu znovuzrozený útočník V. Korda, který v 65. minutě prošel obranou hostů a byl v PÚ zastaven nedovoleně. K pokutovému kopu se postavil budětický gólman J. Vinter. Sice trochu „vykulenej“, ale proměnil  5 - 0.

V 68. minutě s přehledem skóroval V. Korda, a když se v 76. minutě trefil i Z. Chmelík, bylo jasné, že dnes může dát gól každý :-)

V 88. minutě si s domácím brankářem poradil V. Korda a uzavřel účet sobotního zápasu. Zápasu, ve kterém hostům evidentně došly síly.

Budětice znovu potvrdily, že na podzim jsou týmem spíše druhých poločasů (s výjimkou úvodu v Milčicích). Dvě snadná vítězství jsou velmi příjemná. Diváky muselo bavit 12 branek ve dvou zápasech. Brankáře P. Touchu a J. Vintera zase vychytané nuly.  Ale pozor na přehnanou euforii, ty opravdu těžké a důležité zápasy nás teprve čekají.

Znovu děkujeme našim skvělým fanouškům a spolehlivé pořadatelské službě. Dále si dovolíme poděkovat naší nové fanynce, paní Chalušové,  za roztomilý příspěvek na občerstvení.

V neposlední řadě musíme zmínit výkon rozhodčího J. Petržílky, který ukázal, jak může vypadat utkání, když se to umí pískat.