Budětice - Nalž. Hory B: 10 - 0

8. 9. 2012

Samotný začátek zápasu nebyl ze strany Budětic vůbec přesvědčivý, naopak jsme mohli, po hrubce Vaška Kordy, prohrávat. Útočník Nalž. Hor však naštěstí svoji šanci příliš fotbalově nezakončil.

V páté minutě otevřel hlavou skóre náš téměř netradiční střelec :-) Roman Melka.

Ve 20. Minutě se poprvé v dresu Budětic trefil kapitán Z. Frančík. Vzápětí odčinil svou chybu ze začátku zápasu V. Korda, když zkušeně proměnil standardní situaci. Ani to domácím nestačilo a v podstatě nepřetržitě hráli na polovině hostů a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Nejistý brankář příliš nevzdoroval a tak poločasový výsledek skončil  7-0 pro Budětice 2012!

Na začátku druhého poločasu domácí výrazně ubrali a přestal se hrát pohledný kombinační fotbal. Hosté dostali více prostoru, ale kromě jedné střely, kterou zkušeně zneškodnil P.Toucha, nic  významného nepředvedli.

Naopak domácí se ještě v závěru chtěli předvést a vyslyšeli výzvu početné skupiny diváků „my chceme deset“ a dali deset.

V příjemném počasí se na zápas přišlo podívat 130 diváků a není divu, že mnoha lidem, kteří přijdou na naše zápasy do Rabí poprvé, musí kulisa připomínat pouťové oslavy. Jen tak dál. Pokud hráči Budětic nepoleví a dál budou rozdávat takovéto gólové „příděly“, fanoušci je určitě neopustí. Za zmínku stojí, že na domácí zápasy pravidelně dojíždí i tak věrný fanda jako je pan Jan Fiala, kterému je již úctyhodných 84 let. Děkujeme za podporu!!!

Na závěr méně příjemná zpráva, při zápase se zranili klíčový středopolaři Z. Frančík a P. Pařízek. Doufáme, že shodná svalová zranění nebudou vážná a že nám kluci nebudou chybět dlouho, nejlépe vůbec.

Branky: 5., 39. Roman Melka, 20. Frančík Zdeněk, 25., 31. Korda Václav , 39.Šimáček Jan,  43. Josefík Jiří, 74. Milota Ondřej, 91. Sekyra Jan, 93. Krippel Michal

Rozhodčí: Lojík  Václav. ŽK 1 : 1, diváků 130!