Budětice 2012 - Velhartice - 2:5

10. 3. 2013

První zápas letošní sezony se nepovedl snad v ničem. Budětice se v prvním poločase jakoby probouzely ze zimního spánku. Obrovské množství nepřesností a zkažených přihrávek se objevovalo především v záložní řadě. Proto vedení Velhartic 2:0 po prvním poločase nebylo překvapením. Nutno podotknout, že po hrubých chybách obrany.

Do druhého poločasu již vstoupili jiné Budětice a většinou svého soupeře přehrávaly, starosti hostům dělal především důrazný Petr Janečka, který také vstřelil první gól Budětic. Bohužel další hloupé a zbytečné chyby v obraně umožnili hostům snadno vstřelit další 3 branky. Pěkným gól Luboše Fialy znamenal jen korigování výsledku. Další slibné šance domácích vystihl několika včasnými a úspěšnými výběhy hostující brankář.

Obrana dnes nehrála v nejoptimálnějším složení a to se na výsledku znatelně podepsalo.

Musíme věřit, že Budětice si špatný zápas tímto vybraly a už to bude jenom lepší. Moc by pomohlo, kdyby se do sestavy co nejdříve mohly vrátit dva velké pilíře Budětic – Zdeněk Frančík a Venca Korda. Za týden, pokud nám moc nenasněží, nás čeká těžký zápas s účastníkem 1.B třídy Sokolem Hradešice, opět v sobotu od 14.00.