Janovice - Budětice 2012 8:4 (2:2)

31. 10. 2016

S ohledem na konečné skóre je paradoxní, že v prvních minutách měly Budětice více ze hry, alespoň co do počtu šancí. Během prvních pěti minut dvě velké šance hosté neproměnili, u druhé z nich jim zřejmě i byla odepřena penalta. Poločasové skóre 2:2 bylo ještě pro Budětice příznivé. Ovšem ve druhé půlce bylo na hřišti již jen jedno mužstvo.

Janovice v tomto utkání ukázaly, že pokud jim nehraje áčko a béčko současně, sejdou se kompletní, jsou jedním z nejlepších týmů v soutěži. Přehrály nás rozdílem třídy,...bohužel. I tak jsme sezónu zakončili poměrně úspěšně, 15 bodů je dobrá pozice pro jarní část sezóny.

Fotky z utkání najdete zde

Fotky z dokopné zde

DUKLA JANOVICE - FK BUDĚTICE 2012 8:4 (2:2)

Branky: 4. Josefík Jiří (vl.), 34. Hájek Matěj, 50. Hájek Matěj, 55. Šlegl Jan, 67. Urban Miroslav, 68. Diviš Roland, 83. Hájek Matěj, 90. Slivoň Václav (pen.) - 25. Chmelík David, 38. Novotný Martin, 75. Melka Roman, 89. Melka Roman.Rozhodčí: Šmrha Miroslav, ČK 0:1, 120 diváků.